Media o nas 2013

Mobilna Poradnia Kardiologiczna Kardiofon w Galerii Pod Dębami
W sobotę, 30 listopada 2013 roku „Mobilna Poradnia Kardiologiczna Kardiofon” zawita do Galerii Pod Dębami. Organizatorzy akcji zapraszają wszystkich chętnych do skorzystania z bezpłatnych badań serca oraz specjalistycznych konsultacji.

„Mobilna Poradnia Kardiologiczna Kardiofon" zawita do Factory Annopol
W niedzielę, 17 listopada 2013 roku „Mobilna Poradnia Kardiologiczna Kardiofon" zawita do Factory Annopol. Organizatorzy akcji zapraszają wszystkich chętnych do skorzystania z bezpłatnych badań serca oraz specjalistycznych konsultacji.

Przychodnia Dzieci i Dorosłych Kardiofon zaprasza na Akcję „Mobilna Poradnia Kardiologiczna Kardiofon w Twoim Centrum Handlowym"
W niedzielę 17 listopada 2013 roku „Mobilna Poradnia Kardiologiczna Kardiofon" zawita do Factory Annopol.

Mobilna poradnia kardiologiczna w Factory Ursus
W sobotę, 12 października 2013 roku, „Mobilna Poradnia Kardiologiczna Kardiofon" zawita do Factory Ursus, gdzie wszyscy chętni będą mogli skorzystać z bezpłatnych badań serca oraz specjalistycznych konsultacji.

Mobilna Poradnia Kardiologiczna "Kardiofon" w Ursusie
W sobotę 12 października 2013 roku w Factory Ursus odbyła się akcja bezpłatnych badań i konsultacji kardiologicznych organizowanych w ramach Mobilnej Poradni Kardiologicznej "Kardiofon".

Mobilna Poradnia Kardiologiczna Kardiofon w CH Auchan Piaseczno
W sobotę 9 marca 2013 roku „Mobilna Poradnia Kardiologiczna Kardiofon zawita do Centrum Handlowego Auchan Piaseczno. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do skorzystania z bezpłatnych badań serca oraz specjalistycznych konsultacji.

Akcja „Mobilna Poradnia Kardiologiczna Kardiofon!" w CH Auchan Płock
W sobotę 16.02.2013 r. „Mobilna Poradnia Kardiologiczna Kardiofon!" zorganizowała w Centrum Handlowym Auchan Płock akcję bezpłatnych badań serca. W ramach akcji z badań skorzystało 69 mieszkańców Płocka i okolic.

Mobilna Poradnia Kardiologiczna Kardiofon w Twoim Centrum Handlowym
W sobotę 16 lutego 2013 roku „Mobilna Poradnia Kardiologiczna Kardiofon zawita do Centrum Handlowego Auchan Płock. Zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z bezpłatnych badań serca oraz specjalistycznych konsultacji.

Zbadaj swoje serce za darmo
Będzie to możliwe dzięki akcji „Mobilna Poradnia Kardiologiczna Kardiofon w Twoim Centrum Handlowym". Darmowe badania organizuje Przychodnia Dzieci i Dorosłych Kardiofon.

Akcja „Mobilna Poradnia Kardiologiczna Kardiofon!" w CH Auchan Modlińska
W sobotę 09.02.2013r. „Mobilna Poradnia Kardiologiczna Kardiofon" zorganizowała w Centrum Handlowym Auchan Modlińska akcję bezpłatnych badań serca. Skorzystało z nich 68 osób.