Media o nas 2014

Akcja "Teraz serce" w kolejnym warszawskim outlecie
W niedzielę, 19 października 2014 roku w centrum handlowym Factory Ursus w Warszawie odbyła się akcja medyczna w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia „Teraz Serce!".

"Teraz serce" w Factory Warszawa Annopol
W sobotę, 18 października 2014 roku w centrum handlowym Factory Annopol w Warszawie odbyła się akcja medyczna w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia „Teraz Serce!". Ideą całego przedsięwzięcia jest promowanie profilaktyki kardiologicznej, ułatwienie dostępu do badań, a także uświadomienie wszystkim, jak ważna jest odpowiednio zbilansowana dieta oraz zdrowy styl życia.

„Teraz Serce!" zakończone sukcesem w Kędzierzynie Koźlu
W sobotę, 11 października 2014 roku w centrum handlowym Odrzańskie Ogrody w Kędzierzynie Koźlu odbyła się akcja medyczna w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia „Teraz Serce!". Ideą całego przedsięwzięcia jest promowanie profilaktyki kardiologicznej, ułatwienie dostępu do badań, a także uświadomienie wszystkim, jak ważna jest odpowiednio zbilansowana dieta oraz zdrowy styl życia.


Świętuj Światowy Dzień Serca i skorzystaj z bezpłatnych badań EKG!
Już w najbliższą sobotę, tuż przed obchodami, Światowego Dnia Serca, w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan odbędą się bezpłatne badania kardiologiczne.


Zadbaj o zdrowie i skorzystaj z bezpłatnych badań EKG w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno
Choroby układu krążenia są jednymi z najczęstszych dolegliwości, na jakie cierpią Polacy. Dlatego warto regularnie sprawdzać stan naszego zdrowia. Już w najbliższą sobotę w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno będzie można bezpłatnie wykonać między innymi badanie EKG, a także skorzystać z porad kardiologa czy dietetyka.


Bezpłatne badania EKG
Zadbaj o zdrowie i skorzystaj z bezpłatnych badań EKG
Choroby układu krążenia są jednymi z najczęstszych dolegliwości, na jakie cierpią Polacy. Dlatego warto regularnie sprawdzać stan naszego zdrowia. Już w najbliższą niedzielę w Centrum Handlowym Auchan Płock będzie można bezpłatnie wykonać między innymi badanie EKG, a także skorzystać z porad kardiologa czy dietetyka.


Bezpłatne badanie serca w Auchanie
Dnia 19 lipca 2014 r. od godz. 10.00 do 18.00 w Auchan Piaseczno będzie można bezpłatnie przebadać się pod kątem układu krążenia. Do dyspozycji zainteresowanych będą lekarze np. kardiolog czy dietetyk.


Zbadaj swoje serce w CH Auchan Piaseczno
Choroby układu krążenia są jednymi z najczęstszych dolegliwości, na jakie cierpią Polacy. Dlatego warto regularnie sprawdzać stan naszego zdrowia. Już w sobotę 19 lipca na terenie galerii handlowej Auchan Piaseczno będzie można bezpłatnie wykonać między innymi badanie EKG, a także skorzystać z porad kardiologa czy dietetyka.


"Teraz Serce!" - bezpłatne badania serca w CH Auchan Modlińska (Warszawa)
W niedzielę, 13 lipca 2014 roku w godzinach 10:00-18:00 w centrum handlowym Auchan Modlińska w Warszawie odbędzie się Akcja Medyczna w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia „Teraz Serce!".


Badania serca za darmo
W najbliższą sobotę i niedzielę, 28-29 czerwca, w Centrum Handlowym Suwałki Plaza odbędzie się akcja bezpłatnych badań serca w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia „Teraz Serce!"


Ogólnopolska kampania profilaktyki chorób układu krążenia „Teraz Serce!" w Suwałkach
W sobotę i niedzielę, 28-29 czerwca 2014 roku w godzinach 10:00-18:00 w Centrum Handlowym Suwałki Plaza w Suwałkach odbędzie się Akcja Medyczna w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia „Teraz Serce!".

W CH Auchan Swadzim przebadano serca klientów
W niedzielę, 15 czerwca 2014 roku w Centrum Handlowym Auchan Swadzim w Swadzimiu odbyła się akcja medyczna w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia „Teraz Serce!".


  Bezpłatne badania kardiologiczne
W najbliższą niedzielę, z okazji Dnia Matki Port Rumia CH Auchan zaprasza na bezpłatne badania kardiologiczne. W godzinach od 10:00 do 18:00 na terenie galerii handlowej będzie można wykonać badanie EKG, pomiar ciśnienia, oznaczyć poziom cholesterolu we krwi, jak również skorzystać z porady dietetyka.


Za darmo zbadaj swoje serce w Rumi
W niedzielę, 25 maja 2014 roku w godzinach 10:00-18:00 w Centrum Handlowym Auchan Port Rumia odbędzie się Akcja Medyczna w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia „Teraz Serce!". Zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z bezpłatnych badań serca oraz specjalistycznych konsultacji.


Podaruj mamie zdrowie – bezpłatne badania kardiologiczne w Porcie Rumia
W życzeniach składanych naszym mamom, bardzo często mówimy o zdrowiu. Dlatego w najbliższą niedzielę, z okazji Dnia Matki, Port Rumia CH Auchan zaprasza na bezpłatne badania kardiologiczne. W godzinach od 10:00 do 18:00 na terenie galerii handlowej będzie można wykonać badanie EKG, pomiar ciśnienia, oznaczyć poziom cholesterolu we krwi, jak również skorzystać z porady dietetyka.

"Teraz Serce!" w CH Auchan Kołbaskowo (Szczecin)
W niedzielę, 27 kwietnia 2014 roku w godzinach 10:00-18:00 w centrum handlowym Auchan Kołbaskowo odbędzie się Akcja Medyczna w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia „Teraz Serce!". Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do skorzystania z bezpłatnych badań serca oraz specjalistycznych konsultacji.

Akcja "Teraz Serce!" w Galerii Lwowskiej (Zamość)
W niedzielę, 13 kwietnia 2014 roku w godzinach 10:00-18:00 w Galerii Lwowskiej odbędzie się akcja medyczna w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia „Teraz Serce!".

Zadbaj o zdrowie i skorzystaj z bezpłatnych badań EKG w CH Auchan Komorniki (Poznań)
Choroby układu krążenia są jednymi z najczęstszych dolegliwości, na jakie cierpią Polacy. Dlatego warto regularnie sprawdzać stan zdrowia. Już w najbliższą niedzielę w centrum handlowym Auchan Komorniki, w ramach ogólnopolskiej kampanii „Teraz serce!", będzie można bezpłatnie wykonać badanie EKG, pomiar ciśnienia, oznaczyć poziom cholesterolu we krwi, jak również skorzystać z porady dietetyka.

Serce masz tylko jedno. Zadbaj o nie na zakupach
Już w najbliższą niedzielę w Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Hetmańskiej, w ramach ogólnopolskiej kampanii "Teraz serce!", będzie można bezpłatnie wykonać badanie EKG, pomiar ciśnienia, oznaczyć poziom cholesterolu we krwi, jak również skorzystać z porady dietetyka.

CH Auchan Hetmańska. Zbadaj serce w niedzielę
Choroby układu krążenia są jednymi z najczęstszych dolegliwości, na jakie cierpią Polacy.
„Teraz Serce!" w ETC Gdańsk
W niedzielę, 23 lutego 2014 roku w godzinach 10:00-18:00 w centrum handlowym ETC Gdańsk odbędzie się akcja medyczna w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia „Teraz Serce!". Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do skorzystania z bezpłatnych badań serca oraz specjalistycznych konsultacji.

Przebadaj swoje serce - bezpłatnie!
W niedzielę 26 stycznia 2014 roku „Mobilna Poradnia Kardiologiczna Kardiofon" zawita do Parku Handlowego Zakopianka. Wszyscy chętni będą mogli skorzystać z bezpłatnych badań serca oraz specjalistycznych konsultacji.

Przychodnia Dzieci i Dorosłych Kardiofon zaprasza na bezpłatne badania serca do PH Zakopianka (Kraków)
W niedzielę, 26 stycznia 2014 roku „Mobilna Poradnia Kardiologiczna Kardiofon" zawita do Parku Handlowego Zakopianka. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do skorzystania z bezpłatnych badań serca oraz specjalistycznych konsultacji.

Mobilna Poradnia Kardiologiczna Kardiofon w CH Dąbrówka (Katowice)
W niedzielę, 19 stycznia 2014 roku Mobilna Poradnia Kardiologiczna Kardiofon zawita do centrum handlowego Dąbrówka. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do skorzystania z bezpłatnych badań serca oraz specjalistycznych konsultacji.

Mobilna Poradnia Kardiologiczna Kardiofon w CH Dąbrówka
W niedzielę 19.01.2014r. „Mobilna Poradnia Kardiologiczna Kardiofon" na zaproszenie centrum handlowego Dąbrówka mieszczącego się w Katowicach przy Al. Roździeńskiego 200 zorganizowała akcję bezpłatnych badań serca.