Media o nas 2016


konin24.jpg
W sobotę, 19.11.2016 r. w CH Galeria nad Jeziorem w Koninie miała miejsce akcja bezpłatnych badań serca!
Celem ogólnopolskiej kampanii jest wzrost świadomości w zakresie profilaktyki chorób serca, w szczególności nadciśnienia tętniczego i hipercholesterolemii, które wciąż są w Polsce najczęstszą przyczyną zgonów.

nadjeziorem.jpg AKCJA „TERAZ SERCE!" W GALERII NAD JEZIOREM
Już w sobotę 19 listopada Galeria Nad Jeziorem zaprasza na akcję medyczną odbywającą się w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia „Teraz Serce!".


Bezpłatne badania serca w CH Fort Wola. "Teraz Serce!"
6 listopada br.w CH Fort Wola odbędą się bezpłatne badania serca. Podczas ośmiogodzinnej Akcji Medycznej każdy chętny będzie mógł skorzystać z fachowej pomocy w zakresie: badania EKG z opisem oraz interpretacją lekarza specjalisty, badania poziomu cholesterolu.

Ogólnopolska kampania profilaktyki chorób układu krążenia "Teraz Serce!"
W niedzielę 6 listopada 2016 roku w godzinach 10:00-18:00 w CH Fort Wola (ul. Połczyńska 4) odbędzie się Akcja Medyczna w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia „Teraz Serce!".

echochorzowa.png Teraz Serce
Telemedycyna Polska S.A. zaprasza do wzięcia udziału w ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia „Teraz Serce!".


Zadbaj o swoje serce.
W sobotę, 5 listopada 2016 r. w CH AKS wszyscy chętni będą mogli wykonać BEZPŁATNE badania EKG, zmierzyć poziom cholesterolu oraz zasięgnąć porad lekarza specjalisty i dietetyka.


Zadbaj o swoje serce, odwiedź CH ECHO i zrób bezpłatne badania.
W niedzielę odbędzie się akcja medyczna w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia „Teraz Serce!". Pabianiczanie będą mieli okazję skorzystać z darmowych badań oraz specjalistycznych konsultacji.

„Teraz Serce!"
Telemedycyna Polska zaprasza do wzięcia udziału w ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia "Teraz Serce!"
„Teraz Serce!" w CH Kometa
W niedzielę, 25 września 2016 roku w godzinach 10:00-18:00 w CH Kometa w Toruniu odbędzie się Akcja Medyczna w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia „Teraz Serce!". Zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z bezpłatnych badań serca oraz specjalistycznych konsultacji.


Zadbaj o swoje serce!
W ostatnią niedzielę września obchodzony jest Światowy Dzień Serca. To idealny moment, aby zatroszczyć się o swoje serce i wykonać profilaktyczne badania. Będzie to możliwe podczas spotkania pt. „Teraz serce", które w sobotę 24 września odbędzie się w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan.

Ponad 120 przebadanych!
W sobotę, 24 września br. w Porcie Rumia CH Auchan w Rumi miała miejsce akcja „Teraz Serce!". Z okazji Światowego Dnia Serca wszyscy chętni mogli skorzystać z bezpłatnych badań serca!

Zadbaj o swoje serce!
Przy specjalnie wydzielonym stanowisku w pasażu galerii handlowej każdy będzie mógł bezpłatnie wykonać badanie EKG. 


Ponad 120 przebadanych!
W sobotę, 24 września br. w Porcie Rumia CH Auchan w Rumi miała miejsce akcja „Teraz Serce!". Z okazji Światowego Dnia Serca wszyscy chętni mogli skorzystać z bezpłatnych badań serca!


Zadbaj o swoje serce!
EKG, pomiar poziomu cholesterolu czy obliczenie wskaźnika BMI – między innymi takie badania będzie można bezpłatnie wykonać w sobotę 24 września w naszym centrum W niedzielę odbędzie się akcja medyczna w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia „Teraz Serce!". 


Akcja "Teraz serce! w Rumi
EKG, pomiar poziomu cholesterolu czy obliczenie wskaźnika BMI - m.in. takie badania będzie można bezpłatnie wykonać w najbliższą sobotę w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan. Podczas prozdrowotnej akcji "Teraz serce" każdy będzie mógł także zasięgnąć porad dietetyka.


OGÓLNOPOLSKA KAMPANIA PROFILAKTYKI CHORÓB UKŁADU KRĄŻENIA „TERAZ SERCE!"
Na bezpłatne badania serca zapraszamy w godzinach od 10.00 do 18.00 w niedzielę, 11 września 2016 roku do CH Guliwer mieszczącego się w Łodzi przy ul. Kolumny 6/36.

Zbadaj swoje serce!
W sobotę, 10 września, w godzinach 10:00-18:00 w Centrum Handlowym Atrium Gama w Radomiu odbędzie się Akcja Medyczna w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia „Teraz Serce!". Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do skorzystania z bezpłatnych badań serca oraz specjalistycznych konsultacji.

Radom. Darmowa akcja medyczna Teraz Serce 2016 w galerii Atrium Gama
Spora grupa radomian wzięła udział w ogólnopolskiej akcji „Teraz serce"!, która odbyła się w sobotę, 10 września w galerii handlowej Atrium Gama w Radomiu. Wszyscy chętni mogli skorzystać z bezpłatnych badań serca.


Bezpłatne badania w sobotę w Atrium Gama
W CH Atrium Gama w Radomiu odbędzie się Akcja Medyczna w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia "Teraz Serce!". Zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z bezpłatnych badań serca oraz specjalistycznych konsultacji.Telemedycyna Polska S.A. zaprasza do wzięcia udziału w ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia „Teraz Serce!"
W niedzielę 4 września 2016 roku w godzinach 10:00-18:00 w Galerii Panorama w Gorzowie Wielkopolskim odbędzie się Akcja Medyczna w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia „Teraz Serce!". Zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z bezpłatnych badań serca oraz specjalistycznych konsultacji.

Zadbaj o swoje serce!
EKG, pomiar poziomu cholesterolu czy obliczenie wskaźnika BMI – między innymi takie badania będzie można bezpłatnie wykonać w sobotę 3 września w naszym centrum handlowym. Podczas prozdrowotnej akcji pt. „Teraz serce" każdy będzie mógł także zasięgnąć porad dietetyka.

Auchan Płock zadba o zdrowie klientów
Centrum Handlowe Auchan Płock włącza się w ogólnopolską kampanię prozdrowotną „Teraz serce", w ramach której prowadzone będą bezpłatne badania kardiologiczne - informuje Tygodnik Płocki.

Prawie 120 przebadanych!
W sobotę, 28 maja br. w Porcie Rumia Ch Auchan w Rumi miała miejsce akcja „Teraz Serce"!. Wszyscy chętni mogli skorzystać z bezpłatnych badań serca!


Zadbaj o serce swojej mamy. Zabierz ją na bezpłatne badania
W sobotę, 28 maja 2016 r. w Porcie Rumia CH Auchan będzie można skorzystać z bezpłatnych badań serca oraz specjalistycznych konsultacji. Akcja medyczna odbędzie się w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia „Teraz Serce!".


WEŹ UDZIAŁ W BEZPŁATNYCH BADANIACH KARDIOLOGICZNYCH W PORCIE RUMIA CH AUCHAN
Już w sobotę 28 maja w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan odbędą się bezpłatne badania kardiologiczne, organizowane w ramach ogólnopolskiej kampanii „Teraz serce".
Ogólnopolska kampania "Teraz Serce!"
Podczas ośmiogodzinnej Akcji Medycznej każdy chętny będzie mógł skorzystać z fachowej pomocy w zakresie: badania EKG z opisem oraz interpretacją lekarza specjalisty, badania poziomu cholesterolu, porady dietetyka, pomiaru ciśnienia, obliczenia wskaźnika BMI, określenia czynników ryzyka zawału mięśnia sercowego.
„Teraz serce" - bezpłatne badania kardiologiczne
Już w niedzielę 8 maja w Centrum Handlowym Auchan Modlińska odbędą się bezpłatne badania kardiologiczne, organizowane w ramach ogólnopolskiej kampanii „Teraz serce". W godzinach od 10:00 do 18:00 na terenie galerii handlowej Auchan będzie można wykonać badanie EKG, pomiar ciśnienia, oznaczyć poziom cholesterolu we krwi, jak również skorzystać z porady dietetyka.

Zadbaj o swoje serce – bezpłatne badania profilaktyczne
W sobotę 23 kwietnia w pasażu naszej galerii handlowej odbędą się bezpłatne badania profilaktyczne oraz konsultacje ze specjalistami. Akcja zorganizowana jest w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia "Teraz Serce!".

Bezpłatne badania z „Teraz serce!"
Konsultacje kardiologiczne, badania EKG, porady dietetyka – to tylko przykłady tego, z czego będzie można skorzystać w Galerii Ostrovia podczas kampanii profilaktyki chorób układu krążenia „Teraz serce!"

„Teraz Serce!"
Telemedycyna Polska S.A. zaprasza do wzięcia udziału w ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia „Teraz Serce!" Akcja odbędzie się w Galerii Ostrovia.


„Teraz Serce!" w Galerii Gniezno
W niedzielę, 17 kwietnia 2016 roku w godzinach 10:00-18:00 w Galerii Gniezno w Gnieźnie odbędzie się Akcja Medyczna w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia „Teraz Serce!". Zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z bezpłatnych badań serca oraz specjalistycznych konsultacji.

Teraz Serce - kolejna akcja w Białymstoku
W sobotę, 23 kwietnia 2016 r w CH Auchan Produkcyjna w Białymstoku odbędzie się kolejna Akcja Medyczna w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia „Teraz Serce!".

Akcja Teraz Serce za nami
W sobotę, 23 kwietnia br. w CH Auchan Produkcyjna w Białymstoku miała miejsce akcja „Teraz Serce!". Wszyscy chętni mogli skorzystać z bezpłatnych badań serca!
Zadbaj o swoje serce
W najbliższą sobotę w Centrum Handlowym Auchan Swadzim odbędą się bezpłatne badania profilaktyczne oraz konsultacje ze specjalistami. Akcja zorganizowana jest w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia "Teraz Serce!".


Zadbaj o swoje serce – bezpłatne badania profilaktyczne
W najbliższą sobotę w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska odbędą się bezpłatne badania profilaktyczne oraz konsultacje ze specjalistami. Akcja zorganizowana jest w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia "Teraz Serce!".


TERAZ SERCE!
W niedzielę, 28 lutego 2016 roku w godzinach 10:00-18:00 w Galerii Pestka w Poznaniu odbędzie się Akcja Medyczna w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia „Teraz Serce!". Zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z bezpłatnych badań serca oraz specjalistycznych konsultacji.

Akcja "Teraz Serce!" – bezpłatne badania
W sobotę, 6 lutego 2016 roku w godzinach 10:00-18:00 w Galerii Zielone Wzgórze w Białymstoku odbędzie się Akcja Medyczna w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia „Teraz Serce!".

Akcja "Teraz Serce!"
W ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia „Teraz Serce!" zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z bezpłatnych badań serca oraz specjalistycznych konsultacji.

„Teraz Serce" skorzystaj z bezpłatnych badań serca.
W sobotę, 6 lutego w godzinach 10:00-18:00 w Galerii Zielone Wzgórze odbędzie się Akcja Medyczna organizowana w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia „Teraz Serce!"

BEZPŁATNE BADANIA SERCA
Bezpłatne badania serca w Galerii Zielone Wzgórze w Białymstoku 6 lutego w godzinach od 10:00-18:00.

Bezpłatne badania serca
Blisko 120 zamościan wzięło udział w ogólnopolskiej akcji „Teraz serce"!, która odbyła się w sobotę, 30 stycznia w CH Lwowska Carrefour w Zamościu. Wszyscy chętni mogli skorzystać z bezpłatnych badań serca.

Bezpłatne badania serca
W sobotę, 23 stycznia br. w Porcie Rumia CH Auchan w Rumi miała miejsce akcja „Teraz Serce!". Wszyscy chętni mogli skorzystać z bezpłatnych badań serca!

Bezpłatne badania serca
W sobotę, 23 stycznia br. w Porcie Rumia CH Auchan w Rumi miała miejsce akcja „Teraz Serce!". Wszyscy chętni mogli skorzystać z bezpłatnych badań serca!

Rumia: Zadbaj o serce swoich najbliższych
Już w najbliższą sobotę w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan odbędą się bezpłatne badania kardiologiczne, organizowane w ramach ogólnopolskiej kampanii „Teraz serce".

Weź udział w akcji „Teraz Serce"
W sobotę, 23 stycznia 2016 roku w godzinach 10:00-18:00 w Porcie Rumia CH Auchan w Rumi odbędzie się Akcja Medyczna w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia „Teraz Serce!"


Weź udział w akcji „Teraz Serce"
W sobotę, 23 stycznia 2016 roku w godzinach 10:00-18:00 w Porcie Rumia CH Auchan w Rumi odbędzie się Akcja Medyczna w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia „Teraz Serce!".


Akcja "Teraz serce!"
Telemedycyna Polska S.A. zaprasza do wzięcia udziału w ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia „Teraz Serce!"


Bezpłatnie zbadasz serce w Auchan Bydgoszcz
Każdy moment jest odpowiedni, żeby zacząć dbać o swoje serce. Już w najbliższą sobotę w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz odbędą się bezpłatne badania kardiologiczne, organizowane w ramach ogólnopolskiej kampanii „Teraz serce"