Media o nas 2017

„Teraz Serce" bezpłatne badania serca oraz specjalistyczne konsultacje w C.H. ECHO Pabianice
Zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia „Teraz Serce!"

W sobotę, 3 czerwca 2017 roku w godzinach 10:00-18:00 w Centrum Handlowym Guliwer w Łodzi odbędzie się Akcja Medyczna w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia „Teraz Serce!".
Zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z bezpłatnych badań serca oraz specjalistycznych konsultacji.

  Z okazji Dnia Matki Port Rumia Centrum Handlowe Auchan zaprasza wszystkie mamy na akcję bezpłatnych badań kardiologicznych.
W sobotę 27 maja w pasażu galerii handlowej będzie można bezpłatnie wykonać między innymi badanie EKG, a także skorzystać z porad lekarza specjalisty oraz dietetyka.

  Choroby układu krążenia są jednymi z najczęstszych dolegliwości, na jakie cierpią Polacy. Dlatego warto regularnie sprawdzać stan naszego zdrowia.
W najbliższą sobotę 8 kwietnia w Centrum Handlowym Auchan Komorniki będzie można bezpłatnie wykonać między innymi badanie EKG, a także skorzystać z porad kardiologa czy dietetyka.

Znów będą badać serca.
Już 4 marca br. (sobota) w Centrum Handlowym Auchan przy ul. Produkcyjnej 84 odbędzie się Akcja Medyczna w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia „Teraz Serce!".

"Teraz Serce!" 4.03 Białystok- CH Auchan Produkcyjna.
W sobotę, 4 marca 2017 roku w godzinach 10:00-18:00 w Centrum Handlowym Auchan Produkcyjna odbędzie się Akcja Medyczna w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia „Teraz Serce!".

W niedzielę zbadają stan serca płocczan.
Choroby układu serca to w obecnych czasach jedna z najczęstszych przyczyn zgonów. Dlatego bardzo ważna jest profilaktyka, z której można skorzystać już w najbliższą niedzielę w Centrum Handlowym Auchan.


Teraz Serce! w Płocku.
Rusza kolejna odsłona kampanii realizującej bezpłatne badania przesiewowe pod kątem chorób układu krążenia – Teraz Serce!.
Głównym celem przedsięwzięcia jest wzrost świadomości wśród odbiorców w zakresie profilaktyki chorób serca.


Poświęć chwilę swemu sercu.
Ogólnopolska kampania profilaktyki chorób układu krążenia Teraz Serce! zawita do Gdańska. W weekend 11 i 12 lutego 2017 r., w centrum handlowym IKEA wszyscy chętni będą mogli za darmo zmierzyć ciśnienie, sprawdzić poziom cholesterolu i zrobić badanie EKG oraz skorzystać z konsultacji ze specjalistami.

Teraz Serce! znów w Gdańsku
W weekend 11 i 12 lutego 2017 roku w godzinach 10:00–18:00 w IKEA Gdańsk odbędzie się Akcja Medyczna w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia „Teraz Serce!". Wszyscy chętni mogą skorzystać z bezpłatnych badań serca oraz specjalistycznych konsultacji.

Teraz Serce!
Telemedycyna Polska S.A. zaprasza do wzięcia udziału w ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia "Teraz Serce!"
NauronPR.jpg Sprawdź swoje serce – bezpłatne badania EKG i konsultacja lekarska.
Mieszkańcy Gdańska będą mieli okazję nie tylko wykonać badanie EKG i skonsultować jego wyniki z lekarzem, ale również zmierzyć ciśnienie, poziom cholesterolu i glukozy czy skorzystać z porad dietetyka.

Teraz serce - podsumowanie akcji
Zainteresowanie wydarzeniem było bardzo duże – z szeregu badań oraz konsultacji skorzystało 119 mieszkańców Białegostoku i okolic, którzy w tym dniu przybyli na miejsce akcji i wzięli w niej udział.

Serca zostały zbadane
W sobotę, 4 lutego 2017 roku w godzinach 10:00-18:00 w Galerii Zielone Wzgórze miała miejsce akcja bezpłatnych badań serca. Celem ogólnopolskiej kampanii jest wzrost świadomości w zakresie profilaktyki chorób serca.

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE BADANIE SERCA
4 lutego, godz. 10:00-18:00, Galeria Zielone Wzgórze

Teraz serce - zapraszamy na bezpłatne badania
W sobotę 4 lutego 2017 roku w godzinach 10.00-18.00 w Galerii Zielone Wzgórze przy ul. Wrocławskiej 20 w Białymstoku odbędzie się akcja medyczna w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia „Teraz Serce!".

Zadbaj o serce i weź udział w akcji „Teraz Serce!"
Telemedycyna Polska S.A. zaprasza do wzięcia udziału w ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia „Teraz Serce!". 

"Teraz Serce!" 4.02 Białystok.
Zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z bezpłatnych badań serca oraz specjalistycznych konsultacji.

Teraz Serce. Relacja z Portu Rumia CH Auchan
Kampania ma za zadanie edukować, jak ważną rolę w naszym życiu odgrywa profilaktyka, zdrowy styl życia oraz odpowiednia dieta, motywując jednocześnie uczestników do podjęcia istotnych decyzji z perspektywy zdrowia serca.

Akcja "Teraz Serce!"
W sobotę, 21 stycznia br. w Porcie Rumia CH Auchan w Rumi miała miejsce akcja „Teraz Serce!". Wszyscy chętni mogli skorzystać z bezpłatnych badań serca!

Teraz Serce!
W sobotę 21 stycznia w Porcie Rumia CH Auchan odbędzie się Akcja Medyczna w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia „Teraz Serce!".


NAMÓW BABCIĘ I DZIADKA
Już w najbliższą sobotę w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan odbędą się bezpłatne badania kardiologiczne, organizowane w ramach ogólnopolskiej kampanii "Teraz serce!". To doskonała okazja, aby zadbać o zdrowie swoich najbliższych z okazji Dnia Babci oraz Dnia Dziadka.


„Teraz Serce"! Zbadaj się w Porcie Rumia CH Auchan
W sobotę 21 stycznia 2017 roku w godzinach 10:00-18:00 w Porcie Rumia CH Auchan odbędzie się Akcja Medyczna w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia „Teraz Serce"! Wszyscy chętni będą mogli skorzystać z bezpłatnych badań serca oraz specjalistycznych konsultacji.


Teraz Serce! – skorzystaj z bezpłatnych badań w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan
Teraz Serce! to społeczna kampania edukacyjno-profilaktyczna, oferująca badania przesiewowe – bezpłatne dla wszystkich, którzy chcą przebadać swoje serce.


W niedzielę, 15 stycznia br. w CH Auchan Bydgoszcz w Bydgoszczy miała miejsce akcja „Teraz Serce!".
Wszyscy chętni mogli skorzystać z bezpłatnych badań serca!
W niedzielę 15 stycznia 2017 roku w godzinach 10:00-18:00 w CH Auchan Bydgoszcz miała miejsce akcja bezpłatnych badań serca!

„Teraz Serce!"- bezpłatne badania kardiologiczne w Bydgoszczy
Już w najbliższą niedzielę 15 stycznia 2017 r. w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ulicy Rejewskiego 3 w Bydgoszczy odbędą się bezpłatne badania kardiologiczne, organizowane w ramach ogólnopolskiej kampanii „Teraz Serce!".

Bezpłatne badania dla Bydgoszczan w ramach akcji "Teraz Serce"
Bydgoszczanie mogą dzisiaj zrobić sobie bezpłatne badania kardiologiczne, w ramach ogólnopolskiej kampanii „Teraz Serce!".


Telemedycyna Polska S.A. zaprasza do wzięcia udziału w ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia „Teraz Serce!"
W niedzielę 15 stycznia 2017 roku w godzinach 10:00-18:00 w CH Auchan Bydgoszcz odbędzie się Akcja Medyczna w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia „Teraz Serce!".


Teraz Serce!
W sobotę 14 stycznia 2017 roku w godzinach 10:00-18:00 w CH Auchan Gdańsk odbędzie się Akcja Medyczna w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia „Teraz Serce!". Będzie można skorzystać z bezpłatnych badań serca oraz specjalistycznych konsultacji.

„Teraz Serce!"- bezpłatne badania kardiologiczne
Już w najbliższą sobotę w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk odbędą się bezpłatne badania kardiologiczne, organizowane w ramach ogólnopolskiej kampanii „Teraz serce".

Bezpłatne badania kardiologiczne
Już w najbliższą sobotę 14 stycznia w naszym Centrum Handlowym odbędą się bezpłatne badania kardiologiczne, organizowane w ramach ogólnopolskiej kampanii „Teraz serce".

Sprawdź swoje serce
Badania odbędą się w sobotę, 14. stycznia, w godzinach 10-18, w Centrum Handlowym Auchan, przy ul. Szczęśliwej 3 w Gdańsku.

Teraz Serce! – skorzystaj z bezpłatnych badań
W ramach ogólnopolskiej akcji profilaktycznej będzie można w Gdańsku i Rumi skorzystać z bezpłatnych badań i konsultacji lekarskich, by sprawdzić, czy nasze serce nie choruje. Spotkania z pacjentami odbędą się 14 i 21 stycznia 2017 r.