7-8.08.2020 - Galeria Jurajska (Częstochowa)

Zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia „Teraz Serce!"

W dniach 7-8 sierpnia 2020 roku w godzinach 10:00-18:00 w Galerii Jurajskiej w Poznaniu odbędzie się Akcja Medyczna w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia „Teraz Serce!". Zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z bezpłatnych badań serca oraz specjalistycznych konsultacji.

Podczas ośmiogodzinnej Akcji Medycznej każdy chętny będzie mógł skorzystać z fachowej pomocy w zakresie: badania EKG z opisem i zaleceniami lekarza, badania oceny ukrwienia kończyn dolnych (ABI), badania poziomu glukozy i cholesterolu, badania poziomu witaminy D, badania TSH, pomiaru ciśnienia i określenia czynników ryzyka zawału mięśnia sercowego.
Udział w Akcji jest całkowicie bezpłatny i dostępny dla osób pełnoletnich, którzy zgłoszą się w dniu Akcji.

Głównym celem Akcji jest ułatwienie mieszkańcom dostępu do lekarzy specjalistów oraz profilaktyka kardiologiczna. Akcje są przeprowadzane w najczęściej odwiedzanych punktach miasta, czyli hipermarketach i centrach handlowych. Wybór miejsc, w których odbywają się bezpłatne badania, podyktowany jest przede wszystkim powszechną dostępnością dla odwiedzających oraz możliwością szerszego dotarcia do zainteresowanych.

Zachęcamy do odwiedzania strony www.terazserce.pl , gdzie po zakończeniu akcji dostępna będzie relacja z wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Akcji!