Opinie pacjentów

Poznaj opinie osób, które zostały przebadane w naszej kampanii "Teraz Serce!" W akcji biorą udział zarówno osoby młodsze jak starsze.„Bardzo fajna akcja profilaktyczna. To dzięki takim akcjom mamy szansę na wcześniejsze wykrycie problemów z cholesterolem i ciśnieniem krwi. Niestety przychodnie lekarza rodzinnego zbyt rzadko zajmują się tą tematyką. Wszystkich serdecznie zachęcam do udziału w akcji. Badania są bezpłatne i nie trzeba mieć skierowania od specjalisty.”
Pani Maria z Warszawy, 58 lat

"Akcja przeprowadzona bardzo dobrze, perfekcyjna organizacja, kompetentny i sympatyczny personel. Badania są wiarygodne, potwierdziły wcześniej postawione diagnozy. W trakcie oczekiwania na swoją kolej mogłam też zrobić zakupy. Zdecydowanie polecę znajomym."
Pani Katarzyna z Krakowa, 39 lat

"Bardzo dobra akcja promująca zdrowie. Za jednym razem można wykonać badania i konsultacje z lekarzem i z dietetykiem i nie trzeba długo czekać na swoją kolej. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz się odbędzie. Jestem bardzo zadowolona."
Pani Stanisława z Białegostoku, 65 lat

"Chociaż jestem młody i nie mam problemów ze zdrowiem zachęciła mnie sympatyczna hostessa :) Badania wyszły w normie, tym bardziej cieszy mnie udział w takim badaniu."
Pan Tomek z Warszawy, 26 lat

"O badaniach serca dowiedziałam się z radia RDC, ucieszyłam się bo wizytę u mojego kardiologa mam dopiero na listopad. Zbadano mi ciśnienie, cholesterol i zrobiono EKG, które opisał lekarz. Wyniki nie są dobre, ale przynajmniej się nie pogorszyły. Więcej takich badań dla nas zwykłych ludzi. Dziękuję."
Pani Jolanta z Warszawy, 49 lat

"Byłem na akcji i było ok. Cieszę się, że ktoś pomyślał o takich osobach jak my, ludziach zabieganych, którzy nie mają czasu zadbać o siebie, a tu miła niespodzianka. Przy okazji zakupów mogłem zrobić sobie ekg- super sprawa, aby częściej."
Pan Zbyszek z Katowic, 42 lata

"Nie żałuję, że wybrałem się na akcję medyczną - badanie było wykonane sprawnie, fachowo i szybko, dowiedziałem się jaki jest mój stan zdrowia. Jedyne do czego mogę się przyczepić to duże zainteresowanie, co wiąże się z kolejką, w której trzeba było spędzić trochę czasu."
Pan Stanisław z Gdańska, 65 lat