12.03.2016 - Targi dla Kobiet Babski Dzień (Warszawa, ul. Łazienkowska 6a - Torwar)

W sobotę, 12 marca 2016 roku, na warszawskim Torwarze odbyły się wyjątkowe targi dla kobiet "Babski Dzień". To jedyne takie targi przeznaczone dla kobiet z tak duzym pakietem warsztatów, wykładów i atrakcji. W strefie medycznej przeprowadzaliśmy bezpłatne badania serca.


Nasza akcja ciezyła się bardzo dużym zainteresowaniem Pań. Blisko 110 osób skorzystało z bezpłatnych badań serca. Podczas akcji każda chętna Pani mogła nieodpłatnie wykonać badanie EKG z opisem lekarza specjalisty, zmierzyć poziom cholesterolu, obliczyć wskaźnik BMI, zmierzyć ciśnienie tętnicze we krwi, określić czynniki ryzyka zawału serca oraz skonsultować się z dietetykiem.

Udział w badaniu był nie tylko okazją do sprawdzenia stanu zdrowia swojego serca, ale pozwolił także na poznanie w praktyce na czym polega monitoring kardiologiczny za pośrednictwem telefonu bądź Internetu. Dzięki najnowszym osiągnięciom telemedycyny badanie EKG Pacjentki, która znajdowała się w Hali Torwar, było przesłane on-line przez Internet do Centrum Monitoringu Kardiologicznego, gdzie lekarz specjalista dyżurujący niezwłocznie opisywał oraz interpretował badanie, której już po chwili można było wydrukować i wręczyć Pacjentowi.

Ideę całego przedsięwzięcia jest promowanie profilaktyki kardiologicznej, ułatwienie dostępu do badań, a także uświadomienie wszystkim, jak ważna jest odpowiednio zbilansowana dieta oraz zdrowy styl życia.

Akcja nie odbyłaby się bez wsparcia Współorganizatora, Sponsorów oraz Patronów Medialnych.

WSPÓŁORGANIZATOR:
  Targi dla Kobiet Babski Dzień
www.babskidzien.pl


SPONSORZY:
  Optima Cardio
www.optimacardio.pl
Mondial Assistance
www.mondial-assisatnce.pl
Przychodnia Kardiologiczna Dzieci i Dorosłych Kardiofon
www.kardiofon.pl


PATRONI MEDIALNI:
  Miesięcznik Żyj Zdrowo i Aktywnie
Magazyn Vita

Z tego miejsca dziękujemy wszystkim Podmiotom zaangażowanym w organizację akcji.
Drodzy Państwo, wspólnie ratujemy ludzkie życie!

Foto 1
Foto 1
Foto 2
Foto 2
Foto 3
Foto 3
Foto 4
Foto 4
Foto 5
Foto 5
Foto 6
Foto 6
Foto 7
Foto 7
Foto 8
Foto 8
Foto 9
Foto 9
Foto 10
Foto 10
Foto 11
Foto 11
Foto 12
Foto 12