17.03.2018 - Centrum Handlowe Olsztyn (Olsztyn, ul. Krasickiego 1b)

17 marca w ramach kampanii "Teraz Serce!" nasze medyczne miasteczko odwiedziło Olsztyn. W Centrum Handlowym Olsztyn można było sprawdzić stan swojego serca. 116 osób skorzystało z oferowanych badań i konsultacji.

Na miejscu był obecny lekarz, który opisywał wyniki badań EKG. Po kilku minutach pacjent otrzymywał elektrokardiogram wraz z opisem i dalszymi zaleceniami. Dodatkowo, podczas akcji każdy zainteresowany mógł nieodpłatnie wykonać badanie  oceny krwienia kończyn dolnych (ABI/ kostka-ramię), badanie poziomu cholesterolu i glukozy we krwi, zmierzyć ciśnienie tętnicze, obliczyć wkaźnik BMI, określić czynniki ryzyka zawału serca oraz skonsultować się z dietetykiem.

Ideą całego przedsięwzięcia jest promowanie profilaktyki kardiologicznej, ułatwienie dostępu do badań, a także uświadomienie wszystkim, jak ważna jest odpowiednio zbilansowana dieta oraz zdrowy styl życia.


Akcja nie odbyłaby się bez wsparcia Współorganizatora oraz Patronów Medialnych.

Współorganizator:

Carrefour
www.carrefour.pl
Patroni Medialni:
Miesięcznik Praktyka Lekarska
www.praktykalekarska.com
Dziękujemy niniejszym wszystkim zaangażowanym w organizację Akcji: Współorganizatorowi, Partnerom a także Mediom, bez których Akcja nie udałaby z takim powodzeniem. Cieszymy się, że tak dużo osób mogło skorzystać z bezpłatnych badań oraz konsultacji.

Foto 1
Foto 1
Foto 2
Foto 2
Foto 3
Foto 3
Foto 4
Foto 4
Foto 5
Foto 5
Foto 6
Foto 6
Foto 7
Foto 7
Foto 8
Foto 8
Foto 9
Foto 9
Foto 10
Foto 10
Foto 11
Foto 11
Foto 12
Foto 12
Foto 13
Foto 13
Foto 14
Foto 14
Foto 15
Foto 15